Vacature Allround basiskamp ![]() |
|
|
Vacature Allround basiskamp ![]() |
|
|
Hallo, ik ben Patrick van Gerner en woon met vrouw en drie kinderen in Warnsveld.
Toen mij eind 2016 werd gevraagd of ik met Team Zutphen wilde meedoen aan de Roparun,
was mijn eerste reactie: “Ben je gek, zo´n eind ga ik niet lopen!”. Maar het team zocht nog
een fietser… Dit jaar doe ik voor de vierde keer mee, als fietser.
Ik vind het heel mooi om mee te draaien in een ´nieuw´ team, met hele verschillende
mensen en hele verschillende achtergronden, maar allemaal met één doel: zo veel mogelijk
geld inzamelen voor de Roparun.
Naam: Rob Elburg
Functie: Fietser
Aantal keren meegedaan: dit wordt voor mij de vierde keer
Waarom ik mee doe: het lijkt mij leuk om in teamverband een topprestatie neer te zetten
Wat is mijn doelstelling: In het voortraject naar de roparun toe mijn steentje bijdragen aan de inzamelingacties.
Dit zodat de stichting op haar eigen wijze de Nederlandse maatschappij kan ondersteunen.
Hoihoi!
Ik zal me even voorstellen.
Ik ben Sanne Voskamp en ik ben 23 jaartjes jong!
Ik ben gevraagd om dit jaar mee te fietsen met de RopaRun voor team Zutphen. Deze super gave en mooie ervaring neem ik natuurlijk met beide handen aan! We gaan er met het leuke team een mooi weekend van maken. Maar natuurlijk is ons doel om zo veel mogelijk geld op te halen voor het goede doel!
Heeyheey,
Ik zal me even voorstellen.
Mijn naam is Nikki Voskamp en ben 23 lentes jong.
Dit word mijn 2e jaar dat ik mee doe.
We hebben een enorm leuk team en maken er een gezellig weekend van.
Maar ons doel is natuurlijk om zoveel mogelijk geld binnen te halen voor het goede doel!
Mijn naam is Paul Valk, 59 jaar, al 32 jaar getrouwd met Willeke, vader van twee dochters, opa van drie kleinkinderen en ik woon in Deventer.
Voor de editie van 2018 vroeg een collega, lid van team Zutphen, of ik mee zou willen doen.
Omdat ik wel van een uitdaging houd heb ik mij aangemeld. Ik vond het een geweldige ervaring en was daarom ook erg teleurgesteld dat ik in 2019 wel meeging, maar niet mee kon doen vanwege een kuitblessure. Na afloop was ik zo gefrustreerd dat ik mij voor 2020 wel heb aangemeld, maar dan als reserveloper, om een nieuwe teleurstelling te voorkomen.
Eigenlijk onzin natuurlijk, dus doe ik nu weer mee als vaste loper. Het deelnemen aan de Roparun is een hele mooie uitdaging, met het hele team een weekend lang vele kilometers hardlopen met weinig slaap. De voorbereiding begint al maanden eerder met activiteiten om geld in te zamelen en dit alles bij elkaar geeft een groot saamhorigheidsgevoel.
Vergeleken met de uitdaging waar mensen die kanker hebben of daarvan herstellen voor staan, stelt zo’n weekend weinig voor.
Bijzonder om op deze manier iets voor deze mensen te kunnen betekenen.
Ik ben Robert Pruim en op moment van de start van de RopaRun 2022 ben ik 62 jaar. Samen met Brigitte hebben we 6 kinderen, en ben ik trotse opa van 3 kleinkinderen. In 2008 werd ik geconfronteerd met een dubbele hernia, de eerste maanden ging gewoon lopen erg lastig. Aangezien ik niet het type ben dat stil kan zitten ben ik na een half jaar rustig begonnen met wandelen en fietsen. Daarna het hardlopen opgepakt en binnen een jaar de halve marathon in Den Haag gelopen.
En tot nu toe gaat het hardlopen me gelukkig nog steeds goed af. Helaas heb ik, net zoals veel mensen, in mijn eigen directe omgeving (familie, vrienden, kennissen) te maken gehad met kanker en ervaren hoe ingrijpend dat is. In februari 2017 ben ik mijn vader door deze ziekte verloren. RopaRun 2022 is de voor mij de 3e keer dat ik mee doe (5 jaar teamlid waarvan 2 corona jaren bestuurslid), en ik ga dit weer doen als hardloper bij Team Zutphen.
Wat is er leuker om als Team Zutphen je eigen stad binnen te komen. Binnen Team Zutphen (204) draag ik graag mijn steentje bij door de afstand van 570km vanaf Bremen naar Rotterdam af te leggen. Het lijkt me weer een geweldige ervaring om met het gehele team na een super leuke voorbereiding, en een onvergetelijk weekend gezamenlijk de finish in Rotterdam te bereiken.
Hoi ik ben Robert Meijer en 57 jaar oud.
Ik ben geboren , getogen en werkzaam in Hengelo Gld.
Ik woon samen met mijn vrouw, drie dochters en onze viervoeter Pip, al 32 jaar in de Hoven.
Naast hardlopen fotografeer en reis ik graag.
De Roparun zie ik als nieuwe uitdaging, na jarenlang supporter te zijn geweest.
Ik ben Matthijs Zeegers, ben 30 jaar oud en een echte Zutphenees.
Vorig jaar heb ik voor het eerst meegelopen en het was een supergave ervaring!
Ook dit jaar loop ik weer mee om zoveel mogelijk geld op te halen voor het goede doel en hoop op een mooi zonnig weekend,
ennn… net als vorig jaar een hoop vrienden, familie en bekende die ons in Zutphen verwelkomen.
Mijn naam is Daan van der Hoeven, ik ben 26 jaar en woon in het mooie Brummen. Dit jaar ben ik gevraagd om mee te doen als hardloper aan de Roparun voor team Zutphen. De laatste jaren altijd trouw als toeschouwer langs de kant van de weg in De Hoven gestaan om aan te moedigen, nu voor het eerst dan ook echt meedoen.
Wat ik mooi vindt aan dit evenement is dat je samen als team een fantastische prestatie probeert neer te zetten en een mooi bedrag voor het goede doel probeert op te halen.
Hallo allemaal,
Ik ben Eddy Derks en een van de lopers van team Zutphen.
Ben 51 jaar, getrouwd met Ilonka Derks (dit jaar 25 jaar) en ben vader van 3 kinderen Vincent 23, Kelvin 21 en Lauryn 19.
Ik werk aks vrachtwagenchauffeur bij Bos Dynamics. Ik heb 2 marathons en vele 1/2 marathons op mijn naam staan. Alsmede vele 10 EM.
Ik ben dan ook blij en trots dat ik onderdeel mag zijn van dit fantastische team!!
Ik ben Henk Bergman, 26 jaar oud en woon in Zutphen. Student aan de HvhL in Velp.
Ondertussen doe ik al een jaar of 5 aan hardlopen, ooit geïnspireerd door mijn zus.
In mijn vrije tijd/weekenden ben ik vooral bij scoutinggroep Jan van Riebeeck te vinden, momenteel als teamleider bij de scouts.
Ook met hardlopen ben ik graag in het bos, zogenoemde trail runs is ook helemaal mijn straatje.
2023 wordt mijn eerste keer dat ik meedoe (als loper) met de Roparun. Ik heb er al heel veel zin in!
Ik ben 47 jaar, leerkracht groep 6 (Apeldoorn, berg en bosschool) en dirigent in Duitsland. Man en vader van 2 leuke pubers. Geboren in België en woon in Zutphen sinds 2018, daarvoor in Enschede en daarvoor in Amsterdam. Ik heb er ontzettend veel zin in en hoop op een leuke tijd bij en met het Roparun Team Zutphen:-))
Nadat ik al ruim 1,5 jaar actief ben binnen dit team ga ik dit jaar (hopelijk) voor het eerst keer echt mee met de Roparun. Hiervoor was ik op de achtergrond al wel betrokken omdat mijn man Rob mee deed en ik natuurlijk naar de doorkomst in Zutphen ben geweest.
Ik ben weekend coördinator wat inhoudt dat ik het overzicht mag/ moet bewaren als we allemaal door slaap gebrek minder alert zullen zijn. Ik vind het best een spannende taak maar heb er vooral veel zin in.
Ik heb me verbonden aan de Roparun en het goede doel dat daarmee samenhangt omdat ik het belangrijk vind dat mensen in de laatste fase van hun leven net dat beetje extra zorg krijgen om hun mooie leven op een goede manier af te sluiten. Ik wil me daar graag voor inzetten.
Hoi, Ik ben Han Wilbrink, kom uit Voorst en werk bij Vitalis Biologische Zaden BV.
Henk Lebbink heeft me bij TeamZutphen gevraagd. Als chauffeur hoop ik een steentje te kunnen bijdragen.
Hallo allemaal,
Ik en Rob Berentsen, ik ben 58 jaar en woon in de Hoven. Ik ben door Hanny gevraagd als chauffeur/navigator. Dit is mijn eerste jaar, ik hoop op een gezellige Roparun!
Na een paar jaar van nabij te hebben meegemaakt hoe Roparun team Zutphen het jaarlijks doet, ben ik nu dit jaar voor het eerst loper van het team. Met hardlopen heb ik al allerlei uitdagingen meegemaakt, maar dat waren altijd meestal individuele-en eendaagse wedstrijden, nu dus een teamaangelegenheid en meerdaags.
Ik ben 54 jaar, ben getrouwd, hebben samen een stel fijne kinderen. Met mijn vrouw heb ik samen een praktijk fysiotherapie in Zutphen met fijne-kundige collega’s.
De Roparun is een prachtig evenement, zowel als activiteit als het doel waarvoor. Voor mij een ultieme manier om hiervoor mijn steentje bij te dragen en het ook uit te kunnen dragen.
Anja Hol. Ik woon in Apeldoorn ben getrouwd heb 2 sportieve, studerende zoons met leuke vriendinnen.
Werkzaam bij de Douane. Als hobby geef ik sportlessen en ben ik sportmasseur. Geweldig om de RoParun mee te maken als sportmasseur . Ik ga voor de eerste keer mee met team Zutpen. De Socialrun heb ik 5 keer meegedaan als fietser en masseur.
Kanker kan iedereen overkomen. Wat mooi dat gezonde mensen in teamverband een sportieve prestatie neerzetten en daarmee geld inzamelen
voor palliatieve zorg voor mensen met kanker . Ik hoop dat we veel geld ophalen en een leuke tijd als team tegemoet gaan.
Toen ik (Josien) werd uitgedaagd om deel te nemen aan de Roparun gingen mijn wenkbrauwen toch even omhoog. Gelukkig werd ik niet gevraagd als (hard)loper, want dan had ik zeker nee gezegd. Ik ben gek op lopen (lees: wandelen), maar hardlopen laat ik liever aan iemand anders over. Als fysiotherapeut heb ik wel een passie voor bewegen. Over de vraag: ‘wil je ons als fysiotherapeut ondersteunen?’ hoefde ik niet zo lang na te denken. Ik kon namelijk bijzonder weinig redenen bedenken om het niet te doen. Samen met een gezellig team een sportieve topprestatie leveren voor zo’n goed doel. Daar kan je toch geen nee tegen zeggen?
Hallo,
Mijn naam is Paul Boere. Ik ben geboren en getogen in Zutphen, maar woon nu al ruim 10 jaar in Eefde, samen met mijn vrouw Simone en onze zoon Finn en dochter Robin.
Van jongs af aan heb ik altijd gekorfbald en daarnaast liep ik regelmatig een rondje hard. Door steeds terugkerende liesproblemen heb circa 10 jaar lang niet gesport. Tot september 2017, toen ik tijdens de Zutphense stadstriatlon langs de kant naar mijn vrienden stond te kijken die zich in het zweet aan het sporten waren. Ik stond ze daar aan te moedigen, maar wel met flink chagrijn in mijn achterhoofd: Dat wil ik óók! Kortom de week erop via de huisarts naar sportfysiotherapie. Met vele uren zweten op spierversterkende oefeningen en een rustige trainingsopbouw heb ik me op de triatlon (sprint en kwart-afstand) gestort.
En nu dus de Roparun. Het wordt mijn eerste deelname en ik vind het een bijzonder voorrecht om dit prachtige avontuur met ons team Zutphen mee te mogen gaan maken als loper. Ik weet dat het heel pittig zal worden, zowel fysiek als mentaal, maar ik kijk nu al uit naar onze doorkomst in Zutphen. Laten we met z’n allen een mooi bedrag bij elkaar proberen te krijgen en er een onvergetelijke Roparun van maken.